Podporují nás

 • Ing. Marcela Volšičková

  Ing. Marcela Volšičková

  Proč podporuji Volbu pro Semily?
  Líbí se mi, že nepodléhá žádnému „stranickému diktátu“. Každý může hlasovat dle svého rozhodnutí a názoru. Volba pro Semily ukázala, že na komunální úrovni se nepolitikaří,  v zásadních  záležitostech je potřeba se vždy  rozumně domluvit, myslet na město.
  V průběhu volebního období se členové  a podporovatelé Volby pro Semily pravidelně schází, práci zastupitelů a naplňování volebního programu hodnotí. Každý může mít dotazy, připomínky. Tato zpětná vazba nebývá všeobecně zvykem.
  Co mám na Semilech nejraději?
  Nejraději mám okolní přírodu a pestrý společenský a kulturní život ve městě.
 • Mgr. Josef Zdražil

  Mgr. Josef Zdražil

  Proč podporuji Volbu pro Semily?
  Zdá se mi, že Volba pro Semily nejvíc podporuje dobré nápady a návrhy ostatních stran. Bez hledu na to, odkud přicházejí. Sami pak přicházejí s dobrými nápady, díky nimž se město v posledních letech pozitivně mění. Často se setkávám s lidmi z jiných míst republiky, kteří jsou překvapeni tím, co všechno je zde k obdivování. Daří se to i trpělivou a cílevědomou prací lidí z Volby pro Semily.
  Co mám na Semilech nejraději?
  Ať přicházíte do Semil z kterékoliv strany, pohybujete se v krásné přírodě. Stojí za to o ni pečovat. Vyplatí se to.
 • Lukáš Melich

  Lukáš Melich

  Proč podporuji Volbu pro Semily?
  VpS jsem podporoval již dříve a když mě oslovili i před letošními volbami, znovu jsem přikývl. Líbí se mi, jaká práce je za poslední léta za nimi vidět a přeji si, aby v tomto duchu pokračovali.
  Co mám na Semilech nejraději?
  Je to město, ve kterém se mi dobře žije a vždy se sem rád vracím.
 • Halina Koucká

  Halina Koucká

  Proč podporuji Volbu pro Semily?
  VpS, podporují už od doby starosty Jana Farského, s ním Semily začaly rozkvétat. Díky VpS v čele se starostkou Lenou Mlejnkovou, která převzala nelehkou štafetu, kvetou dál, do krásy a pohodlného žití a bytí v našem městě.
  Líbí se mi dlouho doba vize VpS.
  Co mám na Semilech nejraději?
  Semily mám ráda, hlavně proto, že jsou a já mohu v nich žít.
  Jsou lidské a vstřícné.
  Najdu tady vše, kulturu, sport, krásnou přírodu, řeku, místa pro setkávání, rozjímání a přemyšlení.
  Toto vše mám v Semilech nejraděj zkrátka, jsou krásné a jsou moje.
 • Marcel Bažant

  Marcel Bažant

  Proč podporuji Volbu pro Semily?
  Většinu kandidátů znám osobně a je za nimi vidět kus práce, kterou pro město Semily udělali - podporuji projekty, které se do budoucna připravují a při dnešní složité době se budou i realizovat.
  Co mám na Semilech nejraději?
  Přírodu a přilehlé okolí, rád jezdím na kole a výhledy na Semily jsou úžasné.
 • PhDr. Tomáš Chvátal, Ph.D.

  PhDr. Tomáš Chvátal, Ph.D.

  Proč podporuji Volbu pro Semily?
  Vnímám Volbu pro Semily jako nejlepší existující reálnou sílu, která může v Semilech udržet to dobré a něco také změnit k lepšímu, i když to mnohdy není lehké.
  Ze své práce v komisi životního prostředí vím, kolik různých překážek (omezený rozpočet, existující zákony nebo naopak jejich neexistence, omezené lidské zdroje, ale také hodnotový systém společnosti a nás voličů) se staví samosprávám do cesty při uskutečňování dobrých záměrů. A tak i když bych si ideální stav představoval dost jinak, jsem vděčný těm, kteří se nenechají odradit a snaží se v komunální politice pracovat. Na kandidátce Volby je vícero takových lidí, které znám a vážím si jejich práce.
  Co mám na Semilech nejraději?
  Semily se mi staly domovem. Mám na nich moc rád propojení města a přírody. Líbí se mi, že zde žije hodně inspirativních lidí. Z hlediska mé historické práce je pro mě fascinující, kolik zajímavých příběhů a osobností se skrývá pod zdánlivě všedním povrchem malého města.
 • Jan Vávra, DiS.

  Jan Vávra, DiS.

  Proč podporuji Volbu pro Semily?
  Naše město již řadu letu prochází velkou proměnou, každý musí vidět, jak se Semily posouvají kupředu. Samozřejmě bychom všichni chtěli ještě rychlejší tempo, ale vše ufinancovat najednou není možné. Volba pro Semily má jasnou vizi, jsou v ní lidé, kteří mají nadšení, odbornost a chuť naše krásné město dále rozvíjet.
  Co mám na Semilech nejraději?
  Přírodu, klid, kulturní vyžití.
 • Miloslava Zdražilová

  Miloslava Zdražilová

  Proč podporuji Volbu pro Semily?
  Volbu pro Semily podporuji, protože je to seskupení mladých lidí, které má vize a vše co dělají, dělají pro otevřenou společnost tohoto města.
  Co mám na Semilech nejraději?
  Zeleň obklopující celé město a milé a usměvavé lidí v něm.
 • Mgr. Tomáš Jech

  Mgr. Tomáš Jech

  Proč podporuji Volbu pro Semily?
  Kandidáti mají jasnou vizi a konkrétní plán, jakým směrem by se město mělo v nadcházejících letech ubírat. A zároveň už mnoho let ukazují, že město umí vést slušně a otevřeně.
  Co mám na Semilech nejraději?
  Čistou přírodu a klid. Konkrétně Ostrov a výhledy do kaňonu Jizery z Kamenického stezky.
 • Martin Půta

  Martin Půta

  Proč podporuji Volbu pro Semily?
  V Semilech je za poslední roky vidět mnoho změn k lepšímu. Proměna Ostrova na veřejný prostor je skvělým příkladem revitalizace původně nevyužívaného místa v centru města. Paní starostka dává své práci maximum. Obdivuji její trpělivost, ochotu naslouchat občanům města a schopnost hledat kompromisy. Lena Mlejnková má mou osobní podporu a věřím, že občané Semil dají jejímu týmu ve volbách důvěru a prostor pokračovat v další práci pro město v příštích čtyřech letech.
  Co mám na Semilech nejraději?
  Když se sjíždí od Kozákova k Semilům otevírá se pohled na malebné údolí, ze kterého je to všude trochu daleko a proto je fungování mnoha věcí trochu složitější než jinde. Jenže to může být někdy i výhoda. Semily jsou díky tomu příjemným městem s krásnou a nedotčenou krajinou, kam pokaždé moc rád zavítám. Třeba na tradiční akci Semilský pecen nebo do místního muzea, krajského gymnázia a odborného učiliště. Obdivuji také novou školku, která patří mezi výjimečné stavby v rámci celé republikya bude inspirací mnoha dalším. Díky dobré spolupráci města a kraje se povedlo postavit mnoho společných staveb a další jsou v plánu. Připravujeme propojení kruhových objezdů mimo centrum města a investice do semilské nemocnice, kam kraj finančně vstoupil jako třetí akcionář.