Kandidátky ostatních stran

ANO 2011

  1. Pražák David
    (39) - poslanec Parlamentu ČR, zemědělec
  2. Mrňák Miroslav
    (59) - živnostník
  3. Hanč Michal Bc.
    (37) - provozní technický ředitel
  4. Kuželová Jarmila
    (64) - vedoucí Fokusu Semily
  5. Chlupáč Rostislav Dr.
    (67) - důchodce
  6. Telčer Jiří
    (33) - mistr
  7. Housa Libor
    (35) - soukromý zemědělec
  8. Stránská Jarmila Mgr.
    (57) - učitelka MŠ
  9. Blažková Věra Ing. arch.
    (59) - OSVČ, architektka
  10. Mrázová Lenka
    (36) - sekretářka
  11. Kožúšek Miroslav
    (18) - student
  12. Telčerová Markéta
    (29) - pracovnice České pošty a.s.
  13. Housová Markéta
    (41) - aktivní invalidní důchodce
  14. Doležalová Iva Mgr.
    (53) - učitelka
  15. Karadzos Nikolas
    (45) - OSVČ
  16. Lánský Pavel
    (43) - OSVČ
  17. Šindelářová Iveta
    (50) - manažerka prodejny
  18. Havrda Josef
    (32) - OSVČ
  19. Krajíc František Mgr.
    (67) - důchodce
  20. Hloušková Libuše
    (62) - OSVČ
  21. Kužel Vladimír Ing.
    (66) - správce SC

Česká pirátská strana

  1. Jinová Kateřina Bc.
    (35) - sklářská výtvarnice, koordinátor Pirátů
  2. Dlouhý Lukáš
    (38) - manažer, pořadatel kulturních akcí
  3. Mojžíšová Andrea Ing.
    (44) - ekonomka, finanční kontrolor
  4. Hřibová Lenka PaedDr.
    (52) - lektorka
  5. Vašků Zuzana
    (19) - studentka radiologie
  6. Morávek Tomáš Ing.
    (46) - OSVČ
  7. Samko Patrik
    (26) - administrativní pracovník
  8. Matura Daniel
    (18) - student IT
  9. Strnádek Michal
    (31) - strojvedoucí, výtvarník
  10. Volšička Jan Ing.
    (32) - technolog v pivovaru
  11. Beck Dominik
    (22) - student
  12. Jínová Helena
    (29) - podnikatelka
  13. Soukup Tomáš
    (36) - prodejce
  14. Havel Martin
    (37) - IT specialista
  15. Hlaváč Jiří
    (29) - designer
  16. Hrnčár Lukáš
    (30) - operátor
  17. Klímová Andrea
    (38) - projektantka
  18. Skřivanec Martin
    (41) - logistik
  19. Kokešová Blanka Bc.
    (29) - asistentka prodeje
  20. Grulya Adam
    (31) - tesař, hudebník
  21. Fišerová Pavlína
    (30) - kadeřnice

Komunistická str. Čech a Moravy

  1. Mašek Milan
    (65) - technik
  2. Dvořáková Babáková Štefánia
    (50) - obsluha čerpací stanice
  3. Vaněk Petr
    (37) - živnostník
  4. Rám Josef
    (70) - technik
  5. Hrabčák Jozef
    (46) - vychovatel
  6. Zákoucká Anna
    (70) - prodavačka
  7. Dvořák Karel
    (65) - řidič autobusu
  8. Kočí Jiří
    (62) - kuchař
  9. Štefánek Miroslav
    (64) - tiskař
  10. Mařatka Jiří
    (70) - dělník
  11. Kaväš Jan
    (59) - státní zaměstnanec
  12. Říha Miroslav
    (69) - zedník
  13. Havlištová Anastázia
    (71) - dělnice
  14. Čížek Lukáš
    (39) - pracovník ostrahy
  15. Mařatka Ladislav
    (71) - živnostník
  16. Votrubec Oldřich
    (70) - strojní zámečník
  17. Koucký Jiří
    (71) - zedník
  18. Fousek Rudolf
    (83) - politický pracovník
  19. Karlubík Štefan
    (77) - úředník
  20. Kumstýř Jan
    (81) - horník
  21. Picková Věra PhDr.
    (63) - psycholog

Občanská demokratická strana

  1. Pěnička Tomáš
    (44) - obchodní zástupce
  2. Farský Rudolf
    (35) - truhlář
  3. Staňková Šárka Mgr.
    (47) - učitelka
  4. Šída Jiří Ing.
    (59) - stavební technik
  5. Cinková Jana
    (37) - dámská krejčová pro zakázkové krejčovství
  6. Sidenberg Tadeáš
    (24) - elektrospecialista
  7. Mečířová Iveta
    (55) - ředitelka muzea
  8. Palas Stanislav Ing.
    (63) - stavař
  9. Malá Iveta Bc.
    (50) - sociální pracovnice, školitelka
  10. Medek Jaroslav
    (71) - důchodce
  11. Farská Marie
    (58) - úřednice
  12. Medek Daniel Bc.
    (38) - státní zaměstnanec
  13. Andrejsek Petr
    (38) - živnostník
  14. Kázmer Lukáš
    (24) - státní zaměstnanec
  15. Matějková Lenka
    (32) - OSVČ
  16. Vavřina Jiří MUDr.
    (63) - zubní lékař
  17. Karadzos Petra
    (43) - prodavačka
  18. Pěnička Stanislav Mgr.
    (79) - pedagog
  19. Mach Josef
    (74) - údržbář - důchodce
  20. Vavřinová Jitka
    (55) - učitelka MŠ
  21. Vít Zdeněk
    (50) - invalidní důchodce

SPOLEČNĚ PRO SEMILY

  1. Zahrádka Václav DiS.
    (38) - referent životního prostředí městského úřadu
  2. Zahradník Aleš Mgr.
    (44) - středoškolský učitel, lektor anglického jazyka
  3. Patková Lenka Mgr.
    (35) - historička umění
  4. Kraus Matěj MUDr. Bc.
    (32) - všeobecný praktický lékař, voják z povolání
  5. Šimek Vladimír Ing.
    (42) - ředitel domova pro seniory
  6. Horáková Lucie Mgr.
    (37) - učitelka ZŠ
  7. Lukeš Jiří Ing.
    (67) - ekonom, důchodce
  8. Klodner Martin Ing.
    (44) - ekonom, manažer
  9. Jeřábková Miroslava
    (47) - učitelka základní umělecké školy
  10. Koudelková Helena Ing. Bc.
    (41) - OSVČ - ergoterapie a restaurování
  11. Provazník Lukáš Mgr.
    (35) - pedagog v základní škole speciální
  12. Zahradníková Hana Mgr.
    (43) - učitelka
  13. Krausová Marie Mgr.
    (32) - lékárnice
  14. Lukeš Martin
    (20) - hráč "A" týmu SK Semily, student
  15. Balcarová Eva
    (42) - vychovatelka v základní škole speciální
  16. Molnár Jan
    (51) - prodavač, řezník
  17. Hlavová Jaroslava Mgr.
    (73) - učitelka, důchodkyně
  18. Tichá Bohdana
    (56) - pečovatelka v sociálních službách/li>
  19. Křapka Jaroslav
    (62) - dělník, zastupitel města Semily
  20. Ticháková Ludmila
    (67) - dietní sestra, důchodkyně
  21. Černošek Bedřich Mgr.
    (37) - kontrolor

SPOLU

  1. Flekna Zdeněk
    (53) - energetik
  2. Krajícová Marta Ing.
    (60) - ekonom
  3. Ceé Petr Ing.
    (68) - ekonom
  4. Šírová Eva Bc.
    (59) - zástupce ředitele školy
  5. Pěnička David
    (49) - podnikatel
  6. Smetanová Věra
    (62) - ředitelka MŠ
  7. Rambousek Lukáš Mgr.
    (37) - zástupce ředitele gymnázia
  8. Mojžíš František Ing.
    (69) - projektant
  9. Bradnová Stanislava Mgr.
    (66) - středoškolský pedagog
  10. Krajíc Martin Mgr.
    (38) - středoškolský pedagog
  11. Skalický Bohumil Mgr.
    (62) - středoškolský pedagog
  12. Králíček Josef
    (61) - OSVČ
  13. Cardová Zdeňka
    (34) - pedikérka
  14. Ponc Matouš
    (28) - technický pracovník
  15. Tázlar Ladislav
    (58) - OSVČ - živnostník
  16. Jiránek Jiří Mgr.
    (46) - ředitel ZŠ
  17. Ulrichová Lenka
    (48) - zdravotní sestra
  18. Machytka Radomír
    (48) - podnikatel/li>
  19. Králíčková Hana MUDr.
    (61) - lékařka
  20. Novotná Dana
    (50) - OSVČ - ekonom
  21. Starcová Radka Ing.
    (38) - ekonom

Strana svobodných občanů

  1. Pokorný Jan
    (37) - zeměměřič
  2. Štyrand Michael
    (21) - student
  3. Brillová Eva
    (45) - podnikatelka
  4. Lovell Pierre
    (59) - živnostník
  5. Kocour Michael
    (25) - programátor
  6. Stříbrný Tomáš
    (20) - obsluha CO2 laseru
  7. Brill Jiří
    (19) - student
  8. Křapka Jan
    (36) - OSVČ
  9. Jakubů Vladislav
    (38) - OSVČ
  10. Farská Eva Pavlína
    (30) - nákupčí
  11. Kapková Lucie
    (33) - protokolující úřednice
  12. Koucký Tomáš
    (33) - IT technik
  13. Bartoš Roman
    (29) - OSVČ
  14. Malý Jan
    (73) - galvanista v důchodu
  15. Papugová Kateřina
    (32) - lektorka
  16. Komada Miroslav
    (33) - kuchař
  17. Regnerová Dita
    (46) - OSVČ
  18. Dudr Jan
    (22) - strojní mechanik
  19. Štyrand Michael
    (53) - tenisový trenér
  20. Pokorný Jiří
    (67) - elektrikář v důchodu
  21. Krišica Milan
    (42) - dělník