Lena Mlejnková (39)

Kandidát číslo 1

Zaměstnání

od roku 1999 Nemocnice v Semilech, od roku 2010 místostarostka města Semily

Vzdělání

Středoškolské s maturitou. Chemická technologie SPŠCH Pardubice.

Rodina

vdaná, dvojčata 10 let

Zájmy

Na koníčky nezbývá mnoho času, ale moje rodina a přátelé mě udržují v pohybu. Baví mě výlety do okolí, na kolech, na bruslích. Dobrovolný hasič jsem již 19 let, je to bezva parta lidí, se kterými je prima trávit čas. Mou velkou zálibou jsou knihy. Knihy papírové, knihy tlusté a hlavně napínavé, dobrodružné a s dobrým koncem. Nově mi přibude na podzim škola, ne jako koníček, ale oborem veřejné správy k práci, která mě baví a naplňuje.

Proč kandiduji do zastupitelstva?

Semily jsou mé rodné město a není mi lhostejné, co se v něm děje. Nedokázala bych vykořenit od lidí, co mám ráda a od města, které mám ráda. Je pro mě důležité, co se v Semilech mění a jakým směrem. Volba pro Semily jsou skvělí lidé a chtějí i nadále přispět k rozvoji města. Máme za sebou kus práce a ještě hodně před sebou. Chci, aby mé děti byly pyšné na své město a měly pro život v něm opravené silnice, kvalitní školy, bohatou kulturu a sport, otevřené a vstřícné město, ale i zdravotnictví s nemocnicí. Jsem připravena dál pracovat pro město a jeho obyvatele s nezmenšeným úsilím a stále rozvíjet své znalosti a vzdělání.

Co mám rád(a)?

Mám ráda upřímnost, dobré jídlo, kočky, když je venku krásně a můžu se na něco těšit. Nemám ráda rajčata a nemoci.

V čem vidím největší slabiny města?

Největší slabinou je dopravní napojení a s ním i související zaměstnanost. Proto bychom chtěli slabinu obrátit v silnou stránku. Semily by měly být městem, kde se dobře a klidně žije, město se mění k lepšímu, poskytuje svým obyvatelům kvalitní školství, zdravotnictví, kulturu a hlavně bydlení, aby se k nám rádi vraceli mladí lidé jak z vysokých škol, tak z každodenní práce.

Co mám na/v Semilech nejraději?

Narodila jsem se tu a považuji Semily za své město. Mám tu kořeny, rodinu, přátele a lidi, co znám a mám ráda. Semily jsou pro mě skvělé malé město v nádherné krajině s velkým potenciálem se měnit.

Kontakt

telefon: 776 194 131
email: lena.mlejnkova@seznam.cz

« Zpět na seznam kandidátů