Mgr. Bc. Kateřina Malá (29)

Kandidát číslo 6

Zaměstnání

Právnička města Jilemnice, referentka živnostenského odboru tamtéž, manažerka politického hnutí Starostové pro Liberecký kraj, také působím ve finančním výboru Zastupitelstva LK, po večerech bývám žena v domácnosti.

Vzdělání

Vysokoškolské
Obor právo - Univerzita Palackého v Olomouci
Obor politologie – Univerzita Hradec Králové

Rodina

Vdaná

Zájmy

Cestování, turistika, hory (navštívila jsem krásné kouty naší vlasti, ale i daleké končiny – USA, Vietnam, Kambodžu, Rusko, Ukrajinu, severní Evropu atd.). Kdybych mohla mít "rok prázdnin", zajela bych se podívat ještě do míst, kde jsem nebyla – všude je "zajímavě". Taky mě baví hrát florbal, v zimě lyžovat a v létě jezdit na kole. Mým každodenním zájmem je i sledování dění doma a ve světě.

Proč kandiduji do zastupitelstva?

Baví mě vše nové a ráda se podílím na možnosti a snaze změnit věci k lepšímu, což je "nekonečný příběh", protože nikdy nic nebude dokonalé. Myslím, že dosavadní "parta" toho v Semilech už hodně změnila, a mám za to, že její směr je ten správný. Pokud bych měla možnost, ráda bych přispěla svým názorem nebo nápadem.

Co mám rád(a)?

Mám ráda svobodu a nezávislost, nemám ráda nesvobodu a závislost.

V čem vidím největší slabiny města?

Asi jako hodně lidí kolem mě, tak i já vnímám nedostatek pracovních příležitostí, což je spojené s horší dostupností Semil. Slabinou je také např. chátrající a nevyužitý prostor "Kolonky". Mohli bychom zlepšit propagaci turismu (Semily mají velmi pěkné okolí a tím pádem velký potenciál v oblasti cestovního ruchu).

Co mám na/v Semilech nejraději?

Semil si vážím jako města klidného, čistého a posazeného do nádherné přírody. Také je fajn, že všechno, co potřebuji, je blízko. Dále jsem ráda, že se v Semilech podařilo prosadit transparentní veřejné zadávání, čímž se Semily doslova proslavily a jdou příkladem. Šetří se tak finance nám všem. Jsem totiž celkově ráda, když se zbytečně neplýtvá a hospodaří se efektivně a střídmě. To platí u rodiny, města, kraje i státu.

« Zpět na seznam kandidátů