Dominik Pavlata (19)

Kandidát číslo 16

Zaměstnání

Student Univerzity Karlovy, obor Teritoriální studia

Vzdělání

Středoškolské studium jsem absolvoval na Gymnáziu Ivana Olbrachta. Také jsem studoval na International Language Academy of Canada v kanadském Vancouveru. Vysokoškolská studia začnu na podzim tohoto roku bakalářským programem Teritoriální Studia na Institutu mezinárodních studií na Karlově univerzitě.

Rodina

Zadaný

Zájmy

Fotografování, politologie, historie, downhill skateboarding a Formule 1.

Proč kandiduji do zastupitelstva?

Kandiduji, protože se chci podílet na vývoji města Semily, také chci přivést zájem o místní politiku mezi mladší generaci.

Co (ne)mám rád(a)?

Mám rád cestování a poznávání nových zemí, trávení času s přítelkyní, adrenalinové sporty jako downhill skateboarding (ve kterém jsem závodil i na mistrovství světa v kategorii Juniorů). Zároveň rád sleduji závody Formule 1.

V čem vidím největší slabiny města?

Jako největší slabinu města vidím malou snahu o zapojení mladé generace do záležitostí města Semily. Myslím si, že město by mohlo rozšířit svoje investice co se týče turistiky, více naučných stezek a více cyklotras by městu pomohlo přilákat více turistů a podpořit tak místní podnikatele. Pojďme ukázat světu přírodní krásu, která nás obklopuje.

Co mám na/v Semilech nejraději?

A co mám na Semilech nejraději? Za mě je to blízkost k přírodě, všude kolem máme krásné lesy, řeky, kopce, vyhlídky, stezky a toho si nesmírně vážím.

Můj životní vzor?

Nemám jeden určitý životní vzor, ale hned několik. Jde zejména o velké historické osobnosti, kterým vděčíme za svět ve kterém žijeme, například se jedná o Willyho Brandta, Václava Havla či Harryho S. Trumana.

« Zpět na seznam kandidátů