Kandidátky ostatních stran

ANO 2011

  1. Blažková Věra Ing. arch.
    (55) - architektka
  2. Stránská Jarmila Mgr.
    (53) - učitelka
  3. Pražák David
    (35) - vedoucí střediska zemědělské výroby
  4. Syrovátková Marie Ing.
    (51) - bankovní poradce
  5. Kuželová Jarmila
    (60) - sociální terapeut
  6. Doležalová Iva Mgr.
    (49) - učitelka
  7. Bartušek Václav
    (63) - technik
  8. Krajíc František Mgr.
    (63) - důchodce
  9. Chlupáč Rostislav Dr.
    (63) - důchodce
  10. Housa Libor
    (31) - zemědělec
  11. Drobek Ladislav Ing.
    (53) - obchodník
  12. Telčer Jiří
    (29) - mistr TSM
  13. Majlingová Marcela
    (56) - technik
  14. Vacek Jaroslav
    (59) - OSVČ
  15. Svatá Romana
    (49) - technik
  16. Malá Eva
    (50) - pojišťovací poradce
  17. Neplechová Věra
    (49) - zdravotní sestra
  18. Malý Luboš
    (62) - obchodník
  19. Housa Pavel
    (47) - OSVČ
  20. Bartošová Petra
    (33) - obchodník
  21. Hloušková Libuše
    (58) - finanční poradce

Česká strana sociálně demokratická

  1. Frenclová Milena
    (59) - OSVČ
  2. Šimek Vladimír
    (68) - ekonom
  3. Chlupáčová Drahoslava
    (55) - vedoucí oddělení prodejny Tesco
  4. Šimek Vladimír Bc.
    (38) - ředitel domova pro důchodce
  5. Frencl Jiří
    (33) - vedoucí staveb
  6. Paldus Pavel
    (62) - invalidní důchodce
  7. Sáblík Roman
    (38) - soustružník
  8. Rezlerová Monika
    (42) - referentka pojišťovny MV
  9. Harman Jaroslav MUDr.
    (63) - vedoucí oddělení epidemiologie
  10. Czibulková Petra Bc.
    (25) - studentka
  11. Krajícová Marta Ing.
    (56) - bankovní poradce
  12. Jínová Daniela
    (43) - administrativní pracovnice
  13. Rumpík Ivan
    (67) - hasič
  14. Rulcová Zuzana
    (48) - pracovnice sociálních služeb
  15. Šubrt Jiří
    (69) - údržbář
  16. Bartoníčková Alena
    (62) - sociální pracovnice
  17. Valášek Zdeněk
    (29) - kuchař
  18. Mareš Zdeněk
    (61) - podnikatel
  19. Housa Jiří
    (68) - důchodce
  20. Čáslavský Jiří Ing.Mgr.
    (78) - středoškolský profesor v důchodu
  21. Holan Zdeněk
    (51) - zaměstnanec hlídací firmy

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. Mašek Milan
    (61) - technik
  2. Zákoucká Anna
    (66) - prodavačka
  3. Dvořák Karel
    (61) - řidič autobusu
  4. Čížek Lukáš
    (35) - politický pracovník
  5. Dvořáková Babáková Štefánia
    (46) - švadlena
  6. Rám Josef
    (66) - technik
  7. Kočí Jiří
    (58) - živnostník
  8. Havlištová Anastázia
    (67) - dělnice
  9. Štefánek Miroslav
    (60) - tiskař
  10. Hladík Vladimír
    (64) - živnostník
  11. Gábor Ivan
    (54) - dělník
  12. Sudek Milan
    (64) - řidič
  13. Říha Miroslav
    (65) - živnostník
  14. Kaväš Jan
    (55) - člen ochranné služby
  15. Mařatka Jiří
    (66) - dělník
  16. Kysela Jiří
    (71) - sklář
  17. Mařatka Ladislav
    (67) - živnostník
  18. Šubrtová Libuše
    (67) - správcová
  19. Kumstýř Jan
    (77) - horník - razič
  20. Picková Věra PhDr.
    (59) - psycholog
  21. Koucký Jiří
    (67) - zedník

LEV 21 - Národní socialisté

  1. Lovell Pierre
    (55) - notář
  2. Hampl Libor Mgr.
    (63) - učitel
  3. Šindelář Vladimír
    (74) - spojový montér
  4. Šif Jindřich
    (69) - zámečník
  5. Šebesta Josef
    (66) - zámečník

SEMILÁCI + KDU-ČSL

  1. Klodner Martin Ing.
    (40) - manažer
  2. Zahrádka Václav DiS.
    (34) - referent životního prostředí
  3. Vavřinová Jitka
    (51) - učitelka MŠ
  4. Slavíková Kamila Bc.
    (37) - sociální pedagog
  5. Kuršel Sebastian
    (20) - vysokoškolský student
  6. Lukeš Jiří Ing.
    (63) - důchodce
  7. Šída Jiří Ing.
    (55) - podnikatel
  8. Molnár Jan
    (47) - prodavač
  9. Jiránek Aleš Mgr.
    (46) - středoškolský učitel
  10. Křapka Jaroslav
    (58) - dělník
  11. Rambousek Lukáš Mgr.
    (33) - středoškolský učitel
  12. Kraus Matěj MUDr.
    (28) - lékař
  13. Vaňková Edita
    (35) - učitelka MŠ
  14. Jelínková Monika
    (47) - podnikatelka
  15. Schovánek Jan
    (40) - podnikatel
  16. Jeřábková Miroslava
    (43) - učitelka ZUŠ
  17. Hejdová Theodora
    (43) - obchodní ředitelka
  18. Krausová Marie Mgr.
    (28) - lékárnice
  19. Srbová Milona
    (70) - pastorační asistentka CČSH
  20. Matoušek Jiří
    (61) - nástrojař
  21. Klodnerová Zuzana Ing.
    (36) - v domácnosti

SPOLU

  1. Ceé Petr Ing.
    (64) - středoškolský učitel
  2. Králíček Josef
    (57) - obchodní zástupce technických služeb
  3. Mojžíš František Ing.
    (65) - projektant
  4. Flekna Zdeněk
    (49) - energetik
  5. Holubička Petr Ing. Bc.
    (53) - zástupce ředitele školy
  6. Skalický Bohumil Mgr.
    (58) - středoškolský učitel
  7. Housová Helena Mgr.
    (64) - ředitelka domova seniorů
  8. Roušarová Jana PharmDr.
    (74) - lékárnice
  9. Vavřina Jiří MUDr.
    (59) - lékař
  10. Šírová Eva Bc.
    (55) - zástupce ředitele školy
  11. Pěnička Stanislav Mgr.
    (75) - zástupce ředitele školy
  12. Tázal Tomáš Ing.
    (30) - ekonom
  13. Medek Jaroslav
    (67) - pracovník CK Mediteran
  14. Vilím Jaroslav MUDr.
    (66) - lékař
  15. Starcová Radka Ing.
    (34) - ekonom
  16. Ponc Matouš
    (24) - technický pracovník
  17. Pěnička David
    (45) - podnikatel
  18. Ulrichová Lenka
    (44) - zdravotní sestra
  19. Mečířová Iveta
    (51) - muzejní pracovnice
  20. Machytka Radomír
    (44) - podnikatel
  21. Králíčková Hana MUDr.
    (57) - lékařka

Strana svobodných občanů

  1. Pokorný Jan
    (33) - zeměměřič
  2. Šobáň Vít
    (34) - OSVČ
  3. Brillová Eva
    (41) - podnikatelka
  4. Strnádek Vít
    (50) - lakýrník
  5. Farský Rudolf
    (31) - živnostník
  6. Vávra Jiří
    (29) - sanitář
  7. Křapka Jan
    (32) - živnostník